logo_360_media.png, 10kB
cz | en

Rich media

Reagují zejména na náročné požadavky a koncepce ze strany kreativních reklamních agentur. Prvky Rich media využívají tzv. “hotspoty“, které umožňují poskytování doplňujících informací k jakémukoli tématu, které diváci zrovna sledují, od informací o produktech nebo společnostech, odkazů na fotografie, vysvětlující texty, až po tradiční videa...

 

Nabízíme možnost vložení ineraktivních prvků tzv. “hotspotů“, které umožňují poskytnutí dalších doplňujících informací o produktech, společnostech nebo značkách. Jakýkoliv předmět, ať pevný nebo pohyblivý, se může stát hotspotem, což nabízí společnostem skvělý způsob, jak navázat s klientem bližší kontak. Po kliknutí na hotspot se divákům otevře celý svět doplňujících informací. Tyto prvky se programují přímo do jádra přehrávací aplikace, aby se dosáhlo optimálního poměru mezi funkčností, estetickým designem a zároveň, aby požadavky na parametry počítače koncového uživatele byly co nejmenší. 

Technologie může být využita v kombinaci s dalšími aplikacemi, jako je Facebook nebo Twitter, jako součást koncových řešení pro mapování interiérů a exteriérů (Google Street View) nebo pro vývoj interaktivních her. Stávající doplňkové web technologie je často možné integrovat přímo bez nutnosti dalších úprav.