logo_360_media.png, 10kB
cz | en

Video360°

Ať už se jedná o živou událost, velkou kampaň, hudební festival, sportovní vysílání nebo společenskou akci, jsme tu pro Vás. Naše vysoce kvalitní Video360° může být dodáno jako snadno integrovatelná on-line aplikace...

 

Díky rozšíření širokopásmových technologií a vyšším rychlostem stahování, zájem o technologii Video360° dramaticky narůstá, a podle nás je to teprve začátek. Aby měli uživatelé na výběr z více možností, začínají vysílací společnosti a reklamní agentury nabízet obsah upravený na míru  pomocí technologie 360°. Tato technologie umožnuje  i živé vysílání Video360° z různých sportovních utkání, společenských událostí nebo hudebních festivalů, což pro společnosti a sponzory představuje další možnost, jak být ještě blíže divákům.

Jedinečná technologie Video360° umožnuje vytvářet reálné, strhující a interaktivní zážitky, které výrazně oživují marketingové kampaně, živá vysílání, festivaly, televizní přenosy a sportovní utkání.

Video360° je možné streamovat buď přímo nebo jako video-on-demand i do přístrojů iPhone, iPad a iPod, kde je dále možné vyzkoušet úžasnou gyroskopickou navigaci. K tomu je možné doplnit ještě další interaktivní vrstvu s obsahem Rich media a dosáhnout tak nejrealističtějšího možného virtuálního zážitku na straně diváka.